preloader

Simple’ı Tanıyalım


Ankara merkezli DD Global Gıda Grubu 2021 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır.

Bugün, gıda hizmet ve gıda perakendeciliği alanlarında Ankara'da kendi bünyesinde oluşturduğu markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Simple Chocolate, Simple Breakfast Club, SimpleCo ve Simple Bakery Studio  DD Global Gıda Grubu bünyesinde faaliyet gösteren markalardır.

Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir.

En yenilikçi markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir gıda şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren DD Global Group; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Biz her şeyin en iyisini yapmaya çalışanlarız.
Biz önünde sıra olan çikolatacıyız!

Neden Simple?

Belçika çikolatasının eşsiz lezzetini, nitelikli patisserie ürünleriyle harmanlamak; işte Simple'ın başarısının sırrı burada yatıyor. Her bir ürün, özenle seçilmiş malzemelerin lezzet dansıyla hayat buluyor. Her lokmada kaliteli çikolatanın tadını hissedebilir, her ısırıkta özenle hazırlanmış pastane ürünlerinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Ve 2023 yılıyla birlikte Simple, yepyeni bir sayfa açıyor. Kruvasan sandviçler ve ekmek üstü lezzetler, menünün yıldızları olarak parlıyor. Bu yenilikçi adımlarla, Simple Chocolate & Breakfast çikolata sektöründe bir öncü haline gelmiştir. Her zaman kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen anlayışıyla, damaklarınızı şımartmaya devam edecek.

hedef
nedenbiz

Hedeflerimiz

Nicelik değil nitelik! Mottomuz tam da bu.
Her yerde olmak değil doğru yerde olmak istiyoruz. Bunu yaparken de her zaman doğru zamanı kolluyoruz. Halihazırda beş şubesi bulunan markamızı kalitemizden ödün vermeden Türkiye’nin her yerine götürmeyi hedefliyoruz. Yolumuz uzun ve meşakkatli ancak katetmesi imkansız değil. Sadece üç senede bize ulaşan 100’ü aşkın franchise talebiyle Simple bizi umutlandırmaya devam ediyor.

5
Aktif Şubelerimiz
2
Açılışa Hazırlanan Şubelerimiz
2
Proje Aşamasındaki Şubelerimiz: